>

Elegancia a kvalita pánskej koženej peňaženky

Elegancia a kvalita pánskej koženej peňaženky

Požiadavky mužov na kožené výrobky sú na rozdiel od žien iné. Pánska peňaženka musí byť kvalitná a s maximálnou funkcionalitou. Vzhľad nie je až taký dôležitý, ako vnútorné členenie a praktické zapínanie.

Pánska kožená peňaženka splní nároky každého muža. Je v prvom rade praktická, má množstvo vnútorného priestoru na karty, doklady, papierové bankovky a mince. Kvalitný kožený materiál, z ktorého je vyrobená, je zárukou trvanlivosti, odolnosti a elegancie.

credit-squeeze-522549_640

V ponuke je množstvo veľkostí a farebných kombinácií. Muži nepotrebujú farby a preto sú najviac obľúbené čierne, hnedé, tmavomodré. V kombinácii s bordovou, okrovou a olivovo zelenou pôsobia vkusne a muži si z nich určite vyberú.

Peňaženka v mnohých prípadoch vyjadruje status mužov. Pánska kožená peňaženka je preto pre nich vhodná voľba, vždy sa jedná o spojenie elegancie, kvality a luxusu.

Výber peňaženky má okrem praktického kritéria a j iné požiadavky. Napríklad účel použitia, či už iba na bankovky a mince, alebo súčasne aj na doklady a karty. Ponuka je široká a výber je preto jednoduchý. Výnimkou nie sú ani peňaženky s púzdrom na pero, čo muži ocenia.

Pánske peňaženky majú aj svoje názvy – napríklad dolárovka je určená iba na bankovky, peňaženka s francúzskym mincovníkom má špeciálnu časť na mince, peňaženka na šírku je klasická peňaženka so zatváraním na patent.

leather-3181972_640

Aj na športové účely, na bicykel, do batohu sú v ponuke vhodné modely. Sú s uzatváraním na zips a obsah z nich len tak ľahko nevypadne.

Do spoločnosti sú vhodné čierne alebo tmavomodré prevedenia, lesklé alebo matné. Do obleku, smokingu ľahko zapadnú a pri ich vytiahnutí okolie upútajú. Klasická čierna kožená peňaženka je dokonalý doplnok každého muža a je prejavom jeho vkusu.

Pánska kožená peňaženka je vhodný darček pre muža na ktorom nám záleží. Samozrejmosťou je aj darčekové balenie v hodvábnom papieri, ktoré už na prvý pohľad pôsobí luxusne. Stačí si vybrať.

Published by