>

Kto ešte nemá v skrini džínsy, nech to napraví, má možnosť vybrať si z mnohých strihov a farieb

Kto ešte nemá v skrini džínsy, nech to napraví, má možnosť vybrať si z mnohých strihov a farieb

Vytvárať si šatník je pre ženy radosť, v súčasnosti dvojnásobná, pretože oproti nedávnej minulosti máme plné obchody oblečenia a výber neskutočne široký. Mnohokrát je aj dosť ťažké rozhodnúť sa iba pre jeden z nich. Základ však tvoríme z niekoľkých univerzálnych kúskov, ktoré dokážeme nosiť každý deň a sú kombinovateľné s čímkoľvek.

Tmavšie či svetlé? Je to na vás, vyberajte

Jeansy smelo môžeme nazvať najuniverzálnejším kusom oblečenia, lebo neexistuje ich kombinácia s inými časťami šatníka, s ktorými by sa nedali vzájomne doplniť. Pre ženy je dôležité, aby džínsy boli dobre padnúce na postave, ladili s ich vlastným štýlom, lebo iba tak sa v nich budú cítiť dobre a to sa prejaví aj na sebaistote, s akou ich budú nosiť. Dobrý strih jeans je zárukou, že postava získa siluetu, ktorú chceme dosiahnuť a drobnými trikmi aj nejaké nedostatky schová.

Nikde nie je napísané, že v skrini musíte mať iba klasické ši elegantné džínsy, trocha vybočiť z normálu je dovolené, vyskúšať trocha extravagancie či originality v rámci možností je dokonca žiadané. Oživíte si tak vlastné outfity, ktoré časom zovšednejú. Môžete si vyskúšať napríklad extra široké džínsy, ktoré sú maximálne pohodlné, ale aj módne. Slim či skinny sú ako druhá koža, s nimi treba narábať opatrne a dobre zhodnotiť váš výzor po ich oblečení, aby ste nepôsobili trápne, lebo celú vizáž tak zničíte.

Nízky pás bol nejaký čas trendový

Štíhle a vysoké ženy sa s oblečením nemusia dlho trápiť, na ich postavách vyzerá všetko dobre, no nie sme všetky stvorené podľa šablóny, a to je fajn, lebo dokonalosť by bola nudná. Takto si musíme vyberať odevy podľa veľkosti, takže aj džínsy treba zhodnotiť triezvo a kúpiť si tie dobre padnúce, veď ich ponúkajú aj ako boyfriend, široké, mom strih či rovné alebo rozšírený či zvonový strih, ktorý sa opäť vracia. Farbou tiež dokážeme veľa zlepšiť, tmavá pridá na výške a uberie na šírke, svetlá naopak. Všetky varianty modrej, čierna, sivá alebo farebné odtiene džínsov sú zákazníčkam k dispozícii na eshopovej stránke značky BIG STAR, ktorá ich predáva za dostupné ceny a v žiadanej kvalite, takže do skrine sa vám môžu dostať pekné a moderné džínsy v padnúcom strihu.

Published by