>

Ako zlepšiť sexuálne vzrušenie u mužov

Ako zlepšiť sexuálne vzrušenie u mužov

Erotické vzrušenie je prakticky súčasťou každého zdravého človeka. O to dôležitejšie je v prípade, ak človek vedie sexuálny život. U mužov však v danom bode môžu nastať občasné alebo pravidelné „výpadky“vplyvom nízkeho libida alebo začínajúcich porúch s charakteristikou erektilnej dysfunkcie.
Problémy so slabou, respektíve nedostatočnou erekciou spravidla môžu zastihnúť mužov nad 40, ale tieto poruchy dokážu prekvapiť aj mladšie ročníky. V prípade mladších ľudí môže ísť o následky stresov či nízkej sebadôvery a podobné psychologické príčiny. U starších mužov to značí skôr tendenciu znižovania hladiny testosterónu v tele alebo následky civilizačných ochorení (vyskoký krvný tlak, cholesterol, nadváha, užívanie liekov,..). Muž a žena, tváre, čierne pozadiie.jpgV oboch prípadoch dokáže ísť tiež o výsledok nezdravého životného štýlu, kedy je doporučením pravidelnejšia fyzická aktivita (na zvýšenie testosterónu) a pravidelnejšia konzumácia potravín ako kakao, orechy, špenát, rybie mäso, cesnak, chilli papričky, atď. Takisto nie je tajomstvom, že okamžité riešenie môžu predstavovať prepísané liečivá alebo tiež voľne dostupné generiká ako Avana.
Niekedy ale dokážu byť príčiny aj niekde úplne inde. Podstatnú úlohu samozrejme predstavuje aj fakt, do akej miery dokáže sexuálne vzrušenie u muža prebudiť jeho partnerka, respektíve žena.Za predpokladu, že sa za príčinou skrýva len tento, v podstate najľahší prípad, môžu ženy skúsiť niektoré z nasledujúcich a overených trikov:
Kvalitná predohra a striptízje častokrát tým základným impulzom a zároveň pomerne dôležitým faktorom toho, ako sa následne intímne dobrodružstvo vyvinie, respektíve akým štýlom bude prebiehať. Kvalitné úvodné vzrušenie skrátka netreba podceňovať, skôr naopak. Nájsť si na tento bod čas.Milenci, pár, erotika.jpg
Rovnako dokáže zabrať zmena stereotypu a skúsiť niektoré atraktívne veci, ktoré sú pre oboch zatiaľ novinkou, avšak majú silný potenciál zaujať.
Vôňa je pre väčšinu žien súčasťou, na ktorej si dávajú pravidelne záležať. Oplatí sa ale vsať aj na zvodnejšie, kvalitnejšie parfúmy. No s ich dávkovaním to nie je vhodné preháňať, aby neprekryli prirodzené feromóny.

Published by