>

Analýza pitnej vody

Analýza pitnej vody

Ponúkame spoľahlivý rozbor vody v Prešově, ktorý určí kvalitu vašej vody. Vy si vyberiete, či chcete domáci test, alebo potrebujete našu pomoc. S nami jednoducho zistíte pH vody, chemickú analýzu, tvrdosť vody. Zabezpečíme ale aj ucelené analýzy určené na zisťovanie prítomnosti pesticídov, ťažkých kovov a mikroorganizmov. Pomôžeme vám pri výbere testov tak, aby čo najpresnejšie splnili vaše očakávania. Sme pripravení vám poradiť podľa vašich preferencií. V ponuke máme širokú škálu testov a analýz, s ktorými dokážete ľahko zistiť rôzne faktory určujúce kvalitu vody vo vašej domácnosti.

voda

Testy a analýzy z našej ponuky sú laboratórne testované a overené, čo zaručuje ich spoľahlivosť a presnosť. Základné analýzy dokážete realizovať a vyhodnotiť v pohodlí domova bez nutnosti odbornej znalosti. Komplexné rozbory sú realizované našimi odborníkmi. K odborným analýzam poskytujeme poradenstvo zadarmo. Výsledky vám budú doručené vo forme reportu a budú konzultované. V prípade nevyhovujúcich výsledkov vám navrhneme riešenia a postupy. Okrem testov pitnej vody v domácnosti u nás vyriešite aj analýzu studničnej vody. V priebehu 60 sekúnd máte informáciu, v akom stave je kvalita vašej vody.

analýza vody

Testy na domáce použitie obsahujú podrobný popis, ako test vykonať. Tiež obsahujú postup a vysvetlenie, ako správne výsledky vyhodnotiť. Bezplatné poradenstvo vám poskytujeme tak ako pri odborných analýzach vykonávaných našimi odborníkmi, tak aj pri domácich testoch. V prípade potreby sú naši odborníci pripravení zodpovedať vám vaše otázky vo forme konzultácií. Nami ponúkané analýzy vám poskytnú informácie o širokom spektre škodlivín, ktoré môže obsahovať voda vo vašej domácnosti, kancelárii, či studni. Získate veľké množstvo informácií za optimálne ceny. Sme tu pre vás v prípade nevyhovujúcich výsledkov, náš tím odborníkov vám odporučí nápravu a ďalší postup.

Published by