>

Ochrana na prvom mieste

Ochrana na prvom mieste

Poškodené obaly, pokrčené plechovky, kartónové krabice poškodené po daždi. S týmito vecami sa stretávajú vlastníci maloobchodných reťazcov, ktorých tovar je prepravovaný do iných miest. Následne tento znehodnotený tovar je prakticky nepoužiteľný a jednou z možností ako ho vôbec predať je znížiť jeho cenu. Kto by predsa chcel poškodený produkt za pôvodnú cenu? Tieto na pohľad neškodné škrabance znamenajú veľké straty pre predajcu. Schoeller Allibert sa postará o to, aby váš tovar netrpel tomuto mučeniu a dostal sa k vám v originálnej podobe. Máte na výber z rôznych nádob, kontajnerov, paliet, stohovateľných prepraviek, prepraviek na nápoje, vozíkov a mnoho ďalších.

ocean, korytnačka

Naše prepravky sú vhodné pre obchodníkov hocijakého druhu. Na svoje si prídu aj farmaceuti, zdravotníci, potravinársky priemysel, textilný priemysel, chemický priemysel a všetci ostatní. Sme tu len pre vás, my potrebujeme vás a vy zase nás. Našimi službami podporujeme obchod a podnikanie. Zachraňujeme váš tovar ale taktiež zachraňujeme aj našu prírodu a prostredie okolo nás. Používame recyklovateľné zdroje pre výrobu našich produktov. Určite poznáte päť R v hierarchii odpadového hospodárstva. Opätovné použitie je u nás kľúčovým slovom. Napríklad naša prepravka Maxinest e Tail je perfektným príkladom.

recyklácia

Môžete ju bez problémov používať viac ako desať rokov, po odslúžení ju vrátite a my z nej vyrobíme novú prepravku, ktorá vám bude bez problémov slúžiť ďalších desať aj viac rokov. Okrem recyklácie sú v našom slovníku hlavne udržateľnosť, dôvera, hygiena, ochrana, bezpečnosť. Tieto slová nás najlepšie vystihujú ako firmu a celkovú spoločnosť. Našimi zákazníkmi nie sú len ľudia ale aj zvieratá, rastliny a celý ekosystém. Prešli sme na nízko uhlíkové hospodárstvo a vďaka našim produktom budete nízko uhlíkoví aj vy. V roku 2021 sme spolupracovali s ľuďmi, ktorí čistia oceán a tým pomáhajú rybám a ostatným morským zvieratám a rastlinám. Z pozbieraného odpadu a rybárskych udíc sme vyrobili prepravku WFO-OcanIX. Záleží nám na našej prírode a na vás, Schoeller Allibert pomôže vášmu obchodu rásť! Buďte pripravený na poslední miľu v (R) e-taile Schoellerallibert.

Published by