>

Darček s názvom vašej firmy

Darček s názvom vašej firmy

Máte svoju firmu a radi by ste sa prezentovali aj pomocou rôznych predmetov, ktoré poslúžia ako promo darčeky? V tom prípade by ste nemali prehliadnuť úžasnú ponuku e-shopu promodarčeky.sk. Nájdete tu neuveriteľné množstvo predmetov, ktoré môžu byť potlačené názvom vašej firmy. Odporúčame vám objednať si napríklad finančne nenáročné, no veľmi obľúbené kľúčenky na krk Promodarceky.sk. Sú praktické a môžete ich venovať komukoľvek. Šnúrka na krk WEAVE je dostupná v rôznych farebných prevedeniach. Dĺžka šnúrky je 45 cm a priemer šnúrky je 0,5 cm.

kľúče

Je praktickým pomocníkom napríklad na upevnenie preukazov zamestnancov. Uplatnenie nájde aj na konferenciách, kde je potrebné mať svoju menovku stále pri sebe. V neposlednom rade sa z tejto šnúrky na krk potešia deti, ktoré si tak môžu upevniť svoj kľúč, aby ho pri hre nestratili. V prípade práve spomenutej WEAVE šnúrky na krk zaplatíte ta kus len 1,05€ už aj s DPH. Ďalším veľmi populárnym promo darčekom potlačiteľným názvom vašej firmy je hrnček. Aj firemné hrnčeky vás potešia svojou priateľskou cenou. Zároveň veľmi potešia obdarovaného, keďže ide o milý a v bežnom živote každodenne využiteľný darček.

hrnček

Krásny hrnček CINANDER má objem 370 ml. Vybrať si môžete z množstva krásnych a žiarivých farieb. Ak hľadáte niečo zaujímavé, určite vás osloví hrnček VERNON. Jeho dizajn predstavuje kópiu klasických plechových hrnčekov, no je vyrobený z keramiky. Pre milovníkov minimalistického štýlu sú vhodné sady hrnčekov OWENS. Čistý dizajn zaujme moderne mysliacich ľudí. V jednoduchej darčekovej krabičke sú dva hrnčeky s objemom 280 ml. Dostupné sú v troch farebných prevedeniach. No a tých najnáročnejších zákazníkov osloví sadá dvoch pohárov PAVINA. Poháriky sú vyrobené z veľmi kvalitného borosilikátového skla. Sú ideálne na popíjanie kvalitnej kávy. Aj horúci nápoj v pohári ľahko udržíte vďaka korkovému pásiku, ktorý chráni ruky pred teplom.

Published by