>

Masáž, ktorá vám rozprúdi krv

Masáž, ktorá vám rozprúdi krv

Ruku na srdce – ktorý chlap by odmietol erotickú masáž, ktorá vás vie dostať až na vrchol? Portál sex zoznamka má niekoľko tipov na dosiahnutie fantastického pocitu za pomoci roztúžených dotykov – erotická masáž, na ktorú nezabudne. Uvoľnite sa, prosím ! Pri stimulácii niekoľko citlivých bodov dôjde k prekrveniu a uvoľneniu celého tela, a dokázať sa to dá pomerne jednoducho, ak ste trošku oboznámení s technikami masáže, zvlášť tej erotickej. Treba však počúvať rytmus vlastného tela, ktoré doslova zaplavuje vášeň. Šťastie praje pripraveným, a preto si úspešná masáž vyžaduje starostlivú prípravu, aby ste dospeli k spokojnému vyvrcholeniu.

masáž

Veľmi pomôže napríklad kvalitný lubrikačný gél či masážny olej. Správnu atmosféru rozprúdite vy sama – sexi bielizeň dokáže divy v kombinácii s lahodnou hudbou a vôňou. Ukážte sa v tom najlepšom svetle a prebuďte v sebe šelmu, nasaďte zvodný pohľad, úsmev a dravý výraz – partner to určite privíta! Klasická masáž vhodne stimuluje svalstvo ramien, chrbta či krížovej oblasti – počas dňa sú namáhané aj sedacie svaly a venujte im patričnú pozornosť. Najskôr sa zamerajte na celé telo, až neskôr prejdite k dráždeniu intímnej zóny – začnite akoby náhodou, veľmi jemne…

erotická fotka

Napokon celú pozornosť venujte masáži penisu, semenníkov, konečníka či hrádze – čoraz vášnivejšie a intenzívnejšie, a tým muža absolútne rozpálite. Okrem dotykov rúk môžete smelo a hravo použiť aj jazyk a ústa – satie, bozkávanie a oblizovanie semenníkov je pre muža určite príjemnou záležitosťou. Záverečné splynutie v klasickom sexe spočiatku v pomalom tempe je splnením mužských erotických snov, na ktoré bude ešte dlho spomínať. Ste za erotické hry? Inšpiráciu nájdete aj na našom webu, kde si môžete zistiť viac a v kľude sa do toho pustite, uvidíte, čo je to za zážitok. Uvidíte, pustite sa do toho.

Published by