>

Do obchodného registra môžete zapísať lacné virtuálne sídlo

Do obchodného registra môžete zapísať lacné virtuálne sídlo

V akom prostredí pracujú menší podnikatelia? Nie každý z nich si môže dovoliť sedieť v drahých kancelárskych priestoroch s cigarou v ústach a so zlatými hodinkami na ruke tak, ako si možno niekto predstaví karikatúru biznismena. Hoci je samozrejme pravda, že kancelárske priestory dokáže väčšina malých aj veľkých podnikateľov oceniť- minimálne z dôvodu, že adresu miesta tejto kancelárie môžu zapísať do obchodného registra ako sídlo svojej firmy. A ako vieme, tento bod je pre evidenciu v obchodnom registri SR nevyhnutný.

  • Potrebu vlastniť nejakú nehnuteľnosť k podnikaniu tak môžeme rozdeliť na dva primárne dôvody- z dôvodu mať pracovné priestory a z dôvodu možnosti zapísať toto sídlo do obchodného registra.

štýlová kancelária

V skutočnosti ale najmä malí a začínajúci podnikatelia nepotrebujú vlastniť veľké kancelárie- nevyužívali by naplno potenciál týchto priestorov a ich prenájom či dokonca kúpa by výrazne poznačili už aj tak obmedzený finančný rozpočet. Avšak kvôli faktoru, akým je práve zápis sídla do OR SR, potom títo podnikatelia začnú rozmýšľať nad rôznymi prístupnými riešeniami.

  • Ako firemnú adresu by mohli zadať svoje bydlisko- čo ale dokáže narušiť ich súkromie.
  • V opačnom prípade si prenajať nejakú cenovo najdostupnejšiu malú kanceláriu či inú nehnuteľnosť na nenápadnej adrese, ktorej majiteľ by musel súhlasiť so zapísaním tohto miesta do OR.

sekretárka, kancelária

Zabúdať by sme však nemali na ďalšiu možnosť, ktorá sa zdá z tohto pohľadu najvýhodnejšia, a to virtuálne sídlo bratislava 41business. Toto riešenie je najlacnejšie a ideálne vyhovuje tým záujemcom, čo majú záujem o kúpu lukratívnej adresy, ktorú by mohli právoplatne zaevidovať. Za takúto adresu sa platí cca 10 – 20 eur mesačne.

Spolu s takouto adresou napríklad niekde v centre Bratislavy ale získate aj recepciu- budú za vás preberať firemnú poštu a v prípade záujmu vám ju preskenujú a pošlú mailom. A v prípade záujmu je na danom mieste tiež možné prenajať si konferenčnú miestnosť.

Published by