>

Frézovanie kanalizácie za skvelú cenu

Frézovanie kanalizácie za skvelú cenu

Rýchlu pomoc pre Vaše znečistené, upchaté, či poškodené potrubie a kanalizáciu Vám poskytne spoločnosť AB-Krtkovanie. AB-Krtkovanie realizuje rôzne služby, vďaka ktorým ostáva potrubie čisté a plne funkčné. Najčastejšie využívaná služba je čistenie kanalizácie a ďalšieho rôzneho potrubia, ktorá sa nazýva krtkovanie. Rýchle a spoľahlivé výsledky prináša vysokotlakové čistenie potrubí. Ako už z jeho názvu vyplýva, toto čistenie spočíva v čistení prostredníctvom vysokého tlaku vody, ktoré je vpustené do potrubia. Extrémny prúd vody so sebou odnesie všetky nečistoty a zanechá dlhý úsek potrubia v čistom stave.

oprava kanalizácie

Pre potrubia menších rozmerov je vhodné krtkovanie elektromechanickým spôsobom. To sa vykonáva vložením kovových pružín do potrubia. Následne sú rozpohybované pomocou elektromechanického motora a svojim pohybom zoškrabnú všetky usadeniny, ktoré upchávajú dané potrubie. Pýtate sa, čo sa dá robiť v prípade oveľa odolnejšieho zanesenia potrubia? Či už potrebujete odstrániť rozliaty betón, alebo iný stavebný materiál, ktorý sa dostal do potrubia, prípadne Vám potrubím prerástol koreň stromu, pomôže Vám frézovanie potrubia. Frézovanie kanalizácie Ab-krtkovanie predstavuje záchranu pred inak nevyhnutným vymenením potrubia, ktoré je finančne aj časovo náročné.

odtok vody

Realizované je pomocou frézovacích trysiek. AB-Krtkovanie sa však nestará len o čistenie potrubí. Táto spoločnosť vykonáva aj trasovanie potrubia. To predstavuje neoceniteľnú pomoc napríklad v prípade zakúpenia staršieho rodinného domu, ku ktorému ste nedostali presnú dokumentáciu. Nemusíte trasu potrubia, či kanalizácie len odhadovať. Neriskujte poškodenie Vášho potrubia bagrovaním naslepo a nechajte si spoločnosťou AB-Krtkovanie namerať presnú trasu Vášho potrubia. Zistíte tak nie len to, kadiaľ potrubie vedie, ale budete tak vedieť identifikovať miesto kanalizačnej šachty, či iných technických prvkov.

Published by