>

Prvá návšteva salóna

Prvá návšteva salóna

Pokiaľ sa chystáte na svoju prvú senzuálnu masáž https://bratislavatantra.sk/priprava-na-prvu-senzualnu-masaz-co-robit/, určite by ste sa mali informovať o niektorých pravidlách a zásadách na stránke tantrického salóna. Taktiež môžete internetovú stránku navštíviť v prípade, že ste sa o tantrických masážach dopočuli, avšak stále neviete, čo to je, ako prebiehajú, o čo v nich ide, ako vyzerajú tantrické programy, ako vypadajú masérky či v akých cenách sa tieto tantrické programy pohybujú. Základom je kvalitná príprava na túto tantrickú masáž, čo je rovnako dôležité ako samotný tantrický masážny program.

žena

Tantrický masážny salón Bratislava tantra na svojej internetovej stránke ponúka niekoľko radov a tipov, čomu sa vyvarovať pred tantrickou masážou a čo naopak robiť a ako sa správne pripraviť, aby takáto masáž bola skutočne intenzívnym, nezabudnuteľným zážitkom. V 1 rade a základným pravidlom je to, že do salóna vás nepustia, pokiaľ bude na vás vidno, že ste pod vplyvom omamných alebo psychotropných látok, do čoho sa samozrejme zaraďuje aj alkohol. Ide o to, že každá takáto masáž sama o sebe prispieva k prekrveniu tela navyše, z takejto masáže nebudete mať nič, pokiaľ budete mať skreslené vnímanie a nebudete poriadne vedieť, čo sa okolo vás deje.

žena

Taktiež je samozrejmosťou vyvarovať sa konzumácii ťažkých jedál, pretože tieto masáže prebiehajú taktiež ako na chrbte, tak aj na bruchu a nebolo by veľmi príjemné, keby sa vám robilo počas týchto masáží nevoľno. Aspoň 1 deň pred touto masážou sa odporúča vynechať fitnes, pokiaľ ho teda navštevujete, pretože namiesto toho, aby vás masáž príjemne uvoľnila, tak vám naopak ešte môže spôsobovať fyzickú bolesť. Treba mať na pamäti, že prvoradé je vaše zdravie, a teda pokiaľ sa necítite v poriadku, cítite, že na vás niečo lezie, ste malátny, máte pravidelné bolesti, bolia vás kĺby alebo niečo podobné, tak je potrebné informovať salón a potom masáž si presunúť na inokedy.

Published by