>

Jedzte, nemajte stres a chudnite

Jedzte, nemajte stres a chudnite

Chudnutie, ach to chudnutie. Minule som sa nad tým tak zamyslela a prišla som na to, že ja vlastne celý život len chudnem. Začína sa to v januári, hneď po vianočných sviatkoch. Potom chudnem pred letom a potom opäť v zime, no proste jedna zacyklená obrovská katastrofa s celoživotným chudnutím. Ako túto kliatbu prelomiť? Zaklínadlo je veľmi jednoduché.

Vysvietený nápis EAT

Abrakadabra! Už nemusíte chudnúť!

Hókus – pókus, abrakadabra, alebo čokoľvek iné, čo sa vám páči, predstavujem vám Ketodiet Prodietix. Zázračný spôsob chudnutia, ktorý skutočne funguje. Ak to znie ako nevydarená reklama, skutočne sa za to ospravedlňujem, nebol to môj zámer, no zistenie, že existuje niečo tak efektívne a zároveň príjemné, je pre mňa objavenie Ameriky, a to doslova. Ketodiet funguje na veľmi jednoduchom princípe. Prijímate veľa bielkovín, žiadne tuky a ani žiadne cukry. Čo si myslíte, môže to nejakým spôsobom nepomôcť? Podľa mňa nie. V mojom prípade diéta pomohla ako blázon. A čo je pre mňa ešte podstatnejšie, po ukončení diéty sa nemusím obávať toho, že do dvoch mesiacov priberiete späť. Teda, sľubujú to na obaloch proteínových jedál a v mojom prípade to bolo presne takto, aj napriek tomu, že predtým som s opätovným priberaním bojovala celkom zásadne.

Žena sedí pri stole a obeduje

Naplánujte si ju na vodný čas

Jediná vec, ktorá sa môže pri ketónovej diéte ukázať ako skutočná prekážka, je nevhodná doba, počas ktorej sa rozhodnete diétu držať. Napríklad, Vianoce, veľkonočné sviatky, obdobia, kedy vás čaká päť rodinných osláv za sebou alebo sa vám ide vydávať sesternica. Proste si diétu neplánujte na dobu, kedy budete vystavení obrovským pokušeniam. Hovorím vám, nevydržíte to. Proste sa zrútite a môžete začať odznova. Ja som bola presvedčená, že mám vôľu zo železa, no pri prvých oslavách, kde boli tony jedla, som veľmi rýchlo pochopila, že moja výdrž a sebazaprenie je úplne rovnaké ako u každého iného.

Published by