>

Mužské vyšetrenie, ktoré nebolí

Mužské vyšetrenie, ktoré nebolí

Zlyhali ste v posteli raz a potom znova a znova? V tom prípade by ste nemali odkladať vyšetrenie zamerané na zistenie erektilnej disfunkcie. Verte, že som sa ho obával aj ja. nakoniec som sa však musel prekonať, pretože celá situácia už nebola zvládnuteľná pre mňa a taktiež ani pre moju partnerku. Dnes viem, že nejde naozaj o nič strašné. Takže kamaráti moji, prekonajte sa i vy a začnite svoje problémy aktívne riešiť. Lekár v bielom oblečení s perami vo vrecku

Začína sa to rozhovorom

Ak chce doktor zistiť, či u vás ide o erektilnú dysfunkciu alebo o iný problém, musí vykovať viacero vyšetrení. Prvé je nazývané anamnéza. Práve tejto fáze sa chcem venovať, pretože je veľmi pravdepodobné, že k tým ďalším i vás ani nedôjde.

Anamnéze dokáže vyriešiť všetky problémy

Urológ sa s vami bude na začiatok zhovárať. Aj keď sa to tak nemusí zdať, ide o spomínanú anamnézu. Je možné, že dostanete aj dotazník, ktorý by ste mali vyplniť čo najpodrobnejšie a hlavne pravdivo. Klamať nemá zmysel. Nehľadáte si novú priateľku, ale chcete vyriešiť svoje problémy, takže sa zbytočne nechvastajte a vyjdite s farbou von.

V dotazníku aj pri rozhovore, sa bude lekár snažiť zistiť, čo presne by mohlo na vašu erekciu vplývať negatívne. Tejto fáze vyšetrenia sa venujem práve preto, že mnohí muži v skutočnosti netrpia žiadnou erektilnou disfunkciou. problém tkvie niekde inde, Môže ísť o psychiku, nadváhu či zdravotné problémy s vysokým krvným tlakom. Dobrému urológovi preto naozaj stačí, ak s vami prevedie túto časť vyšetrenia. Muž s bradou v bielej košeli s taškou na ramene kráča po ulici

U mňa to vyzeralo tak, že asi po pol hodinovom rozhovore a vyplnení spomínaného dotazníku, lekár takmer so stopercentnou istotou určil moju diagnózu. Ako som predpokladal, nešlo o nič vážne. Keďže pracujem v sede a k tomu sa prepravujem výlučne autom, moje pohlavné partie nedostávali dostatok pozornosti. Lekár mi odporučil, aby som sa snažil sedieť čo najmenej a začal sa pravidelne hýbať. Predpísal mi nejaké homeopatické lieky, no a asi po štyroch mesiacoch, bolo všetko v pomerne dobrom stave.

Published by