>

Nikdy sa nepodať osudu

Nikdy sa nepodať osudu

Ako vieme situácia je veľmi zlá je málo pracovných príležitostí. Každý deň vidím ako vzrastá inflácia je neskutočná drahota. Človek nestačí s financiami čo by sme robili minimálne päť zamestnaný aj to neviem či by to stačilo. Nečudo že ľudia sú v zúfalej situácii  že siahajú až na dno a konči sa to potom no viete čo mám na mysli. A naši takzvaný páni a zvyšujú a zvyšujú čo sa len  dá hlavne že majú ony. Takzvanej chudobe pomôžu len omrvinkami. Ľudom chodia nedoplatky za plyn ,elektrinu a pod neviem síce kde a ako nato naši páni a plynárne, elektrárne prichádzajú no nečudo keď to chudoba vyplatí tzv. spomínané firmy sa potom nabaľujú rozdávajú si obrovské dividendy.

peníze

Celý systém v našom štáte je postavený hore nohami mala by nastať rázna zmena v systéme. Tzv. vedenie by sa malo vymeniť. Pomáhať  viac chudobe nie pozerať len na seba .Potom že naši páni si stávajú honosné domy, dovolenky ešte to aj publikujú v časopisoch tzv. bulváre kto je nato zvedavý. Uvediem príklad rodiny bývajú v obecných tzv. nájomnom byte v jednej obci ta pani žije sama mám malý starobný dôchodok. Ešte aj exekútor jej strháva skoro sto eur. V tejto obci nie je ani kanalizácia každé dva mesiace tato pani za fekálie platí sto euro.

investice

Pracovníci obecného úradu sa vyhovárajú že nie sú peniaze na kanalizáciu  a zaujímavé že peniaze našli na postavenie bytoviek a zavedenie internetu v dedine. Pani ktorú spomínam platí za plyn 50 euro, nájom 125euro a elektrinu 50euro plus lieky ktoré sú drahé a samozrejme na jedlo na ktoré jej ostáva maximálne 50 na mesiac .Čo mi hovorila dôchodok má do 500euro.Keby jej rodina a známe nepomohli no neviem ako by prežila dlhých 30 dní .Horšie je že keď jej bývala kolegyňa požičia keď dostane dôchodok potom to musí vrátiť keď len 20 euro. Hrozný život niektorý ľudia žijú. Ale keď sa tak človek zamyslí neviem čo čaká tieto dnešné deti či vôbec bude na dôchodky ale aj práca.

Published by