>

Praktické a zároveň elegantné pánske kožené peňaženky

Praktické a zároveň elegantné pánske kožené peňaženky

Muži majú rovnako ako ženy radi kvalitu a oceňujú, ak sú kvalitné doplnky zároveň aj praktické. Každá maličkosť musí mať svoju logiku, vysvetlenie a odôvodnenie a podobne je to aj s pánskymi peňaženkami. Muži obľubujú funkčnú vnútornú organizáciu, dokonale spracovanú a vhodnú na každodenné praktické využitie.

businessman-676359_640

Pánske kožené peňaženky ich určite oslovia a zo širokej ponuky si vyberú kvalitnú koženú peňaženku podľa svojich potrieb, vkusu a štýlu.

Výber obsahuje tzv. vreckové peňaženky, nazývané aj dolárovky, ktoré sa jednoducho preklápajú a majú uzáver na mince pomocou kovového cvoku. Takisto sú obľúbené klasické tvary pánskych kožených peňaženiek v podobe vreckových so zapínaním na bočný remienok, ktorý peňaženku chráni.

Moderné technológie sú súčasťou ponuky a mnohé peňaženky obsahujú tzv. RFID tienenie, ktoré chráni dokumenty a karty pred neautorizovaným poškodením, prečítaním a odcudzením.

Takisto sú chránené aj peňaženky s uzatváraním na zips alebo športové prevedenia kožených peňaženiek.

purse-564244_640

Vnútorná organizácia peňaženky je pre mužov prvoradá, estetika a dizajn je až po nej. Množstvo priehradiek, úložného priestoru, užitočných vychytáviek ako napríklad miesto pre pero alebo drobný nožík- to sú parametre, podľa ktorých si muži volia peňaženku. Široká ponuka im to umožňuje, vnútorná organizácia každej peňaženky preto obsahuje chránený priestor na mince, bankovky a má aj množstvo záložiek a priehradiek na karty, doklady a poznámky. Muži majú radi uložené všetko na jednom mieste a ponúkané peňaženky im v tom vyhovujú.

Tvary, farby, prevedenia sú rôzne, spoločnou vlastnosťou je vždy precízne spracovaná koža a profesionálne šitie aj vrátane výstelky.

Klasická čierna, tmavomodrá, hnedá, bordová, ich vzájomné kombinácie s brúsenou a lebo matnou povrchovou úpravou sú aktuálne najviac žiadané.

Výber by mal byť podmienený účelom použitia, či už do spoločnosti alebo na každodenné použitie, štýlom muža, jeho postavením. Pánska kožená peňaženka je vyjadrením muža a každý z nich sa ňou rád pochváli.

Published by