>

Profesionálne prečistenie kanalizácií pomôže aj vám

Profesionálne prečistenie kanalizácií pomôže aj vám

Odpadové rúry a ich zapchanie, to je niekedy väčší a niekedy zas naopak menší problém, než sa zdá. Záleží od toho, ako k tomu pristupujeme a aké riešenie si zvolíme.

Niekedy do potrubí splachujeme všetko, čo sa nám dostane pod ruku a to aj to, čo tam nepatrí. A pozornosť nevenujeme ani úvodným príznakom, že je s kanalizáciou niečo zlé- napríklad sa to prejavuje spomaleným odtekaním vody. V opačnom prípade zasa robíme veľkú paniku a bojíme sa, že si s týmto pomerne nepríjemným, obmedzujúcim a zapáchajúcim problémom neporadíme. Teda aspoň nie sami.

Muž pri dreze

V každom z týchto prípadov je vhodné obrátiť sa na profesionálne čistenie kanalizácií. A to ako z dôvodu odborného zásahu a efektívneho odstránenia poruchy, tak aj z dôvodu dispozície potrebného inventára a technológie na rýchle odstránenie usadenín takzvaným krtkovaním. V prípade firmy AB- Krtkovanie navyše krtkovanie cena nie je vysoká a ide o servis, ktorý si v prípade potreby môže dovoliť väčšina z nás.

  • Cenou, ale aj prístupnosťou z hľadiska lokality, pretože tento servis má prevádzky vo väčšine miest a okresov na Slovensku.

Voda tečie, ruky

A prečo je vhodné tomu venovať pozornosť?

No pravdepodobne ste to už zažili aj na vlastnej koži, že to nie je nič príjemné, ak sa vám upchá napríklad drez, umývadlo, či ak usadeniny z odtokov dávajú o sebe vedieť nepríjemným zápachom. Všimneme si aj anomálie pri spomalenom odtekaním vody, ktorá nestačí odtekať. Všetko to speje dosť možno k havarijnému stavu a k väčším škodám, ak by sa táto voda napríklad vyliala všade naokolo a v prípade poschodových bytov by mohla narobiť škody aj u susedov. A samozrejme príjemná nie je ani obmedzená prevádzka týchto potrebných súčastí bývania.

  • Nemusí sa to pritom vždy týkať len domácností, na podobné havarijné stavy sú zvyknuté aj podniky, reštaurácie a dokonca priemyselné prevádzky.

Published by