>

Tantrický raj

Tantrický raj

Zabudnite na ďalšiu nudnú masáž a doprajte si poriadnu dávku relaxu, rozkoše a intimity. Tantra je špeciálny druh senzuálnej masáže, kedy je masérka úplne nahá a masíruje každú časť vášho tela, vrátane citlivých intímnych partií. Ak si však hovoríte, kde si na takú tantru zájsť a kde sú tie najlepšie masérky, Tantra Diamond je to pravé miesto presne pre vás.

Postarajú sa o vás profesionálne vyškolené krásne tantra masérky, prostredie je čisté, hygienické a útulné a ponuka služieb bezkonkurenčná.

tantra salón

Na výber máte z množstva druhov rôznych senzuálnych tantrických masáži, z ktorých si vyberie určite každý. Pre začiatočníkov je vhodná klasická tantra masáž, ktorá je pre tých ľudí, ktorí ešte s tantrou skúsenosť nemajú. Aj tak je však zážitok veľmi príjemný a intenzívny. Skúsiť tiež môžete body tantru, kedy vás masérka masíruje nielen rukami, ale dokonca celým jej telom. Veľmi obľúbenou je aj body to body masáž, ktorá je vhodná pre pokročilejších zákazníkov, ktorí už s tantrou skúsenosť majú. Pri tomto druhu masáže sa aktívne zapájate aj vy a takisto masírujete svojím telom masérku a tak si obidvaja odovzdávate energiu. Ak chcete experimentovať spolu s vašou polovičkou, ideálnou masážou pre vás bude párová tantra. Výber je len na vás.

Každý rituál začína https://knihy.heureka.cz/kazde-dieta-to-zvladne-skola-sa-zacina/ úvodným relaxačným kúpeľom a následným rozhovorom s masérkou, kedy spolu nadviažete spojenie a prehĺbite vzájomnú dôveru. Samotná masáž sa vykonáva v útulnom štúdiu pri relaxačnej hudbe. Masérky používajú na masáž aromatické masážne oleje, ktoré perfektne uvoľnia telo i myseľ.

tantra masáž

Po masáži opäť nasleduje relaxačný kúpeľ a záverečné rozjímanie nad vlastnými myšlienkami. Tu je priestor aj na osobnú meditáciu. Tantra je tak liekom nielen pre telo, ale aj pre dušu. Je to hlboký a intenzívny zážitok, ktorý vám pomôže zabudnúť na každodenné problémy a starosti.

Tantru si dosýta môžete užiť v profesionálnom štúdiu Magic Tantra v Bratislave, kde sa o vás postará špičkový personál. Svoju rezerváciu si vytvoríte jednoducho telefonicky, alebo prostredníctvom formulára na internetových stránkach. Kompletnú ponuku a cenník masáží je taktiež dostupný online. Neváhajte a vyskúšajte silu tantry na vlastnej koži ešte dnes.

Published by