>

Tie najlepšie plastové IBC kontajnery

Tie najlepšie plastové IBC kontajnery

Spoločnosť Schoeller Allibert sa venuje výrobe rôznych plastových prepraviek, kontajnerov, IBC kontajnerov, vedier a podobných produktov. Ich prioritou je v prvom rade kvalita, ktorá pre nich špecifická. Vyrábajú pevné a odolné produkty s dlhou životnosťou. Odolnosť pevného plastu je nenahraditeľná v náročných podmienkach, ktorým sa v priemyselnej, ale aj potravinárskej výrobe len ťažko vyhnete. Konštrukcia všetkých produktov od Schoeller Allibert je dôkladne premyslená. Dbajú na efektivitu použitia ich produktov, ľahkú údržbu, ale aj jednoduchú manipuláciu s nimi.

prepravka na zeleninu

Uvedomujú si dôležitosť čistoty životného prostredia, a preto sa po ukončení používania dajú ich produkty recyklovať. Schoeller Allibert vyrába rôzne druhy IBC kontajnerov. Populárny model IBC kontajnera je napríklad Combo Fructus 5600100. Rozmery IBC kontajnera Schoellerallibert.com sú 1219 mm v jeho vonkajšej dĺžke, 1118 mm v jeho maximálnej šírke a 1064 mm v jeho maximálnej výške. Individuálna nosnosť tohto kontajnera je až 1500 kg. V prípade potreby prevozu kvapalín je možné použiť Bag-in-box systém. Miesto ušetríte vďaka možnosti skladania tohto kontajneru. Bajonetový systém zaručuje jeho jednoduchú opravu.

prepravky na ovocie

Ak Vás tento IBC kontajner oslovil, no potrebovali by ste ho len jednorazovo alebo na kratší čas, Schoeller Allibert Vám prichádza v ústrety. A to možnosťou prenájmu tohto kontajneru. Nebudete musieť zaplatiť plnú kúpnu sumu za IBC kontajner, no budete môcť využiť 100% jeho kvality a funkcií. V ponuke spoločnosti Schoeller Allibert nájdete mnohé ďalšie praktické IBC kontajnery. Vyberte si z pohodlia Vášho domova taký kontajner, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Prezrite si aj ďalšie kategórie ich výrobkov. Ak by ste potrebovali pomoc s nákupom, či by ste chceli detailnejšie informácie o produktoch Schoeller Allibert, obráťte sa na ich zákaznícku linku. Tá je dostupná na telefónnom čísle +420 596 790 010.

Published by