>

Kúpte si firmu

Kúpte si firmu

Pokiaľ už máte firmu a darí sa jej, určite si spomínate na svoje začiatky. Nie vždy ide všetko ako po masle a kým si vybudujete meno, získate klientov a skúsenosti v oblasti podnikania, musíte toho ešte veľa zažiť. No pokiaľ skutočne chcete podnikať, neodradí vás nič. Niektorí vzdajú svoju cestu podnikateľov už na začiatku. Vedeli ste totižto, že už samotný proces založenia firmy nie je úplne jednoduchá záležitosť? Na to, aby ste mohli mať príjem a legálne brať od zákazníkov peniaze musí byť vaša firma plnohodnotne zaregistrovaná. Takisto budete musieť požiadať o priradenie IČO a DIČ čísla. Vlastnú firmu musíte mať vedenú aj na daňovom úrade. Až po splnení všetkých podmienok a registrácii môžete začať podnikať. A verte, že na úradoch strávite hodiny, kým vaša firma bude na 100% možná fungovať.

zmluva

Prečo si však robiť vrásky, keď to za vás môže urobiť niekto iný. Nemusíte si najať agentúru, ktorá vašu firmu založí za vás. Môžete si rovno firmu kúpiť. Spoločnosti na predaj sú buď firmy s minulosťou, ktoré už vlastník neplánuje ďalej využívať alebo ide o novo založené firmy bez minulosti, ktoré sú založené priamo za účelom predaja. V jednom aj druhom prípade sú firmy na predaj čisté, bez akýchkoľvek dlžôb, či podmienok.

podnikanie

Čo získate kúpou hotovej spoločnosti vy?

Najmä čas. Nemusíte čakať týždne, kým vám spoločnosť založia, kým stihnete všetko obehať a kým vám prídu z úradov vyjadrenia. Nemusíte tak riešiť zakladanie firmy. Stačí otvoriť databázu firiem na predaj a vybrať si tú správnu pre seba. Podpisom zmluvy ste okamžite vlastníkom spoločnosti a prakticky ihneď sa môžete vrhnúť do podnikania. V dnešnej dobe je možnosť kúpiť si firmu, s ktorou môžete ihneď podnikať, na nezaplatenie. Ak aj vás zaujala možnosť spoločnosti na predaj navštívte stránku https://41business.com/predaj-ready-made.

Published by