>

Umenie masáží

Umenie masáží

Tantrická masáž je umenie darovania sexuálnych masáží erotického typu láskyplným spôsobom a dotykom. Je to starostlivý dotyk darovaný masérkou, masérom svojmu klientovi, ktorý vychádza priamo z jeho vnútra. Úlohou ako tantrických, tak i ostatných masáží erotického typu ako sú napríklad masáže nuru, pri ktorých sa využíva špeciálny masážny gél vyrobený na prírodnej báze z morských rias, senzuálnych masáží, ktoré sa zameriavajú na stimuláciu pohlavného ústrojenstva a ktoré sa špeciálne zameriavajú na ochorenia spojené s mužskou prostatou a podobne, párových masáží, ktoré sú skvelým riešením pre partnerov, druhov, ale i manželov, ktorí chcú opäť okoreniť, spestriť a spríjemniť svoj intímny život, je odovzdávanie a prijímanie životodarnej energie.

zena

Klient pocíti jedinečné spojenie a prepojenie duše, tela, mysle a tela a všetkých častí svojej podstaty a bytia, zažije spojenie telesného a nehmotného tela svojej existencie ako i vlievanie súladu, harmónie, pokoja, vyrovnanosti a súdržnosti. Masérka sa o klienta postará priam nadštandardne a dá mu patrične pocítiť jeho výnimočnosť, originalitu, neopakovateľnosť a potrebnosť v tejto spoločnosti.

zena

S ňou objavíte svoje skutočné miesto vo svete, svoju podstatu, odpútate sa od zeme a jej materiálnej podstaty a splyniete v jedno v priestoroch mimo tejto dimenzie a času. Zahodíte sa seba všetky vaše bolesti, trápenia, úzkosti, strachy, obavy a celkovo všetko, čo vás hocakým spôsobom ťaží na tele fyzickom, astrologickom či vám nedá spať, pretože zaťažuje vašu psychickú a mentálnu stránku. Tantrické masáže a tantra vo všeobecnosti sa vyznačujú rituálnosťou a spiritualitou, ktorou sú známe a preslávené. Rituály sú niečo, čo vám pomôže pohnúť sa s pomyselného miesta vášho života, v ktorom ste ostali stáť a ocitli ste sa v akomsi nehmotnom väzení.

Published by