>

Uspokojte ju!

Uspokojte ju!

Ženy sú také tvory, čo nie sú väčšinu života s ničím spokojné. Stále majú na očiach to, čo by sa dalo ešte zlepšiť a čo by si vedeli predstaviť, aby to bolo lepšie. Jednoducho, sú tu na to, aby neustále veci zlepšovali a nezostávali iba na jednej úrovni. Preto sa nám môže zdať ťažké vyhovieť im aj po sexuálnej stránke. Možno by očakávali niečo úplne iné, ale my im dávame iba to základné? Ktovie…

My vieme! Chcete aj vy?

Tak si prečítajte článok 6 tipov ako uspokojiť ženu Lacnegenerika. Určite sa vám môže zísť nejaký tip, ktorým by ste mohli uspokojiť vašu ženu ešte viac než predtým. Každá technika alebo typ sexu sa časom otupí a zovšednie, preto treba byť kreatívny aj v tejto oblasti. Preto je aj jedným z typov na uspokojenie ženy to, že váš sexuálny život má byť pestrý. Pestrosť znamená to, že občas sa oblečiete do niečoho naozaj eroticky ladeného, čo viete, že ju navnadí alebo, že budete svoje sexuálne praktiky pravidelne obmieňať. Keď nebude vedieť, čo má od vás očakávať, tak bude vzrušená od prekvapenia a z toho, čo ešte všetko môžete vymyslieť. Nenechajte sa odradiť ani jedným odmietnutím a radšej tento čas venujte tomu, čo najbližšie vymyslíte, aby ste ju uspokojili.

bed-3289024_1920

Takisto netreba zabúdať na to, že nielen penis dokáže divy a vzrušiť vašu ženu. Aj vaše prsty a ruky dokážu dokonale naladiť jej sexuálne oblasti a pohlavné orgány do takých vzrušivých vĺn o akých sa vám ani nesnívalo. Len ich treba zaradiť do svojich aktivít pri milovaní a uvidíte, čo všetko to s danou ženou môže spraviť a aké orgazmy jej to vyvolá.

people-2598699_1920

Ďalším typom práve pre vás môže byť aj to, že nielen teda penis, prsty, či ruky dokážu vzrušiť ženu. O jej dokonalé orgazmy sa môže postarať aj externý spolupracovník – nejaká sexuálna hračka, čo odpracuje ťažkú prácu za vás a vy si môžete užívať slastný pohľad na vzrušenie vašej ženy.

Published by