>

Len aby bolo čo do nej

Len aby bolo čo do nej

Peňaženka je dôležitou súčasťou imidžu každej ženy. Nezáleží na tom, či je táto žena elegantná pani alebo športujúca bežkyňa. Obidve majú nárok na kvalitnú a dlhotrvajúcu peňaženku značkovej kvality. Obidvom sa hodí peňaženky z radu dámskych kožených peňaženiek. Nezáleží na tom aký život daná žena žije, ale na tom, či chce vyzerať dobre za každých okolností a nosiť so sebou peňaženku, ktorú môže používať na všetky príležitosti. Či už pôjde do mesta, zabehať si, do fitnescentra, na kávičku s kamarátkou, do kina, do divadla, na trh, do obchodu, na návštevu alebo len tak bude sedieť doma. Táto peňaženka jej vždy bude ladiť do každého jedného outfitu, ktorý zvolí. Neexistuje situácia, ku ktorej by sa táto peňaženka nehodila.

purse-4892433_1920

Kožené peňaženky sa v minulosti vyrábali len v prírodných farbách kože. Dnes je tomu inak a môžete si zvoliť farbu akú uznáte za vhodnú. Niekto má rád zelenú, tak si vyberie práve zelenú peňaženku. Tmavohnedá, červená, modrá, bordová – kreativite sa medze nekladú. Takisto si môžete vybrať lakovanú alebo akúkoľvek preferenciu akú si vyberiete. Prelistujte si dôkladne celý výber a budete vidieť, že je z čoho vyberať. Na výber máte až 11 strán po niekoľkých desiatkach produktov, takže výber naozaj nebude ľahký. Táto peňaženka sa rokmi opotrebuje len veľmi málo, tak si vyberte taký kúsok, ktorý sa vám bude páčiť aj za pár možno aj desiatok rokov. Žiadne módne výstrelky, pretože by ste to mohli trpko oľutovať. Nadčasové kúsky si môžete užívať celý čas a nemusíte uvažovať nad tým, že už sa viac nenosia.

wallet-908569_1920

Verím, že aj v tejto nie priaznivej situácii budete mať, čo vložiť do tejto peňaženky. Nie je to ľahké prežiť niečo takéto, ale verím, že spolu to zvládneme a vaša peňaženka sa naplní po tejto kríze oveľa viac než sa plní teraz. Lebo ovplyvnilo to snáď každého – viac, či menej. S tým sa muselo rátať, keď to prišlo, no zároveň to prekvapilo, že to trvá takto dlho.

Published by