>

Všetko, na čom vám záleží

Všetko, na čom vám záleží

Vždy som chcela byť taká chudá,ako sú ženy na obálkach časopisov. Aj keď mi bolo jasné, že toto asi nie je moja cesta a že je veľmi pravdepodobné, že nikdy nebudem taká štíhla, ako by som chcela byť, ešte stále to neznamenalo, že by som to nemohla aspoň skúsiť. Veď nech sa deje čokoľvek, nakoniec je fajn byť pripravený a držať sa toho, že všetko je perfektné. A že sa dá so všetkým naozaj pracovať. A verte tomu, že niekedy je to lepšie ako pozerať sa do zrkadla a lamentovať nad sebou. Keď sa však rozhodnete, že pre svoje telo niečo urobíte, mali by ste s tým začať hneď, ako je to možné.

obezita

Nemali by ste čakať, kedy vám niekto poradíako na to, pretože si tým len možno zbytočne privolávate veci, ktoré naozaj, ale naozaj nie sú veľmi dobré pre vás a ani pre ďalšie veci, ktoré vás sprevádzajú. A verte tomu, že niekedy je to oveľa lepšie, ako by ste čakali. A možno je to fajn. A možno aj vďaka tomu zistíte o sebe niečo viac. Napríklad to, že absolútne nemáte pevnú vôľu alebo že sa neviete prinútiť do toho, aby ste sa začali o seba viac starať. Ale aj to je v niektorých prípadoch výhodné, no nie?

mrkev

Je smiešne, že pokiaľ ide o nejaké maličkostia zbytočné veci, je jasné, že nakoniec sa musíte zamerať na to, aby veci fungovali vždy presne tak, ako fungovať majú. Aj keď sa vám to možno nezdá, vaša postava je vaším chrámom, a preto by ste mali robiť všetko preto, aby ste ho vyšperkovali do úplného detailu. Dokonca aj vtedy, keď to nedáva veľmi veľký význam a zmysel. Takže, je to už naozaj len a len na vás. Čo ste naozaj ochotný urobiť preto, aby bolo všetko perfektné? A keď máte možnosť, tak na to musíte použiť metódu, vďaka ktorej sa vám bude ľahšie dýchať. A to je jednoznačne bielkovinová diéta. Možno je to smiešne, ale presne takto to musí byť, aby ste boli skutočne spokojný a šťastný. Ja som bola.

Published by