>

Dokážete schudnúť a udržať si vysnívanú hmotnosť?

Dokážete schudnúť a udržať si vysnívanú hmotnosť?

Veľa ľudí sa s vidinou rýchleho schudnutia pustí do akejkoľvek diéty nehľadiac na následky a na to, dokedy a či vôbec dokážeme dotyčný štýl stravovania dodržiavať. A či pre nás dokonca nebude viac škodlivý, než prínosný. Nehovoriac o tom, že sa po nej zvykne objaviť jo-jo efekt.

A je ten lepší prípad, ak dotyčná diéta vôbec prinesie požadované účinky, hoci len krátkodobé. Áno, dokážeme svoje okolie prekvapiť rýchlou stratou hmotnosti, lenže ak je konkrétny diétny plán nepremyslený, za pár mesiacov ho vzdáme, začneme jesť vždy a všetko, no a kilá budú späť aj s úrokmi. A toto nie je zdravé, nehovoriac o tom, že narušíme prirodzenú činnosť zdravého metabolizmu.

mrkva, zuby

Je možné, že sa o mnohých typoch diétneho stravovania dozviete cez médiá. Bude sa o nich písať, že ich dodržiaval konkrétny herec alebo herečka. Niektoré sú zaujímavé, no využívajú sa ako „pracovný nástroj „ Hollywoodu. Herec príjme úlohu stvárniť vo filme nejakú postavu a niekedy si táto jeho rola žiada viditeľný a rýchly úbytok hmotnosti. Začne dodržiavať napríklad „tekutú diétu“ s účinným, ale samozrejme s krátkodobým účinkom, ktorý ideálne poslúži len na obdobie, počas ktorého sa natáča film.

pizza, jedlo

Priemerný človek ne-herec má však iné priority, menej možnosti a iný životný štýl. Nemá za sebou štáb, profesionálnych poradcov a ani trénerov, čo by na neho dávali pravidelne pozor. Môže však nasledovať ketodiet Prodietix.sk a jedálny lístok, ktorý táto ketónová diéta poskytuje bežným ľuďom online, spoločne s dostupnými jedlami.

  • Recepty sú chutné, zároveň bohaté na bielkoviny a oslobodené od vysokého obsahu sacharidov.

Recepty nasledujú rokmi overený plán ketónovej diéty, vďaka ktorej sa v tele dosiahne ketóza, čiže rýchle a účinné spaľovanie tukových zásob. Bielkoviny v strave vás pritom pravidelne nasýtia a budú udržiavať zdravé svalstvo spolu s nepoškodenou svalovou hmotou. Prioritou je najmä efektívne spálenie tukov s plánom, ktorý sa dá nasledovať dlhodobo.

Published by